Beschrijving
Chilipepers zijn de vruchten van planten uit het geslacht Capsicum, dat deel uitmaakt van de nachtschadefamilie. Ze staan bekend om hun pittige smaak die afkomstig is van de chemische stof capsaïcine.
Dit Bird’s Eye Chili-pepertje is klein, maar behoorlijk pikant. Voor de kenners: Het meet ongeveer 50.000 – 100.000 Scoville-eenheden , dat is minder pikant dan de gekende hetere Habanero maar nog steeds veel pikanter dan een gewone Jalapeño. Gebruik deze dus met mate! Wilt u graag de smaak behouden maar wat minder pikant ? Verwijder dan de zaadjes uit de pepertjes voor u ze toevoegt aan uw gerecht.
U vindt deze pepertjes (of een variant) ook terug in onze Harissa-mix, Kip-kruiden en Steak-kruiden.
Duurzame verpakking
Onze kruiden worden verpakt in composteerbare zakjes die luchtdicht en hersluitbaar zijn, zodat de smaken en geuren optimaal bewaard blijven. De zakjes laten geen zonlicht door, zodat de werkzaamheid van de kruiden gegarandeerd blijft. Met onze duurzame verpakking trachten we onze ecologische voetafdruk zo beperkt mogelijk te houden, zonder in te boeten op kwaliteit.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen